Chcesz kupić/sprzedać nieruchomość?
Zaufaj profesjonalistom. Zgłoś się do nas.

Nasza firma - To Twój trafny wybór - jesteśmy na rynku od 2003 r.

Bezpiecznie przeprowadzimy każdą transakcję – nasza wiedza jest do Twojej dyspozycji.

Wyszukaj ofertę

START » NIERUCHOMOśCI KOMERCYJNE » SłUPCA UL. PLAC SZKOLNY - GALERIA SŁUPECKA

Słupca ul. Plac Szkolny - GALERIA SŁUPECKA


  • Nr oferty: 580
  • Lokalizacja: Słupca ul. Plac Szkolny
  • Lokalizacja: 30 m2

Opis

Na wynajem lokal handlowo – usługowy znajdujący się na parterze w budynku 1 piętrowym. Jest to Galeria Słupecka w ścisłym centrum miasta.Lokal składa się z 2 pomieszczeń o powierzchni łącznej 30 m2. Część handlowa ok 26 m2; pom. gospodarcze ok. 4 m2. Do dyspozycji toaleta znajdująca się na 1 piętrze (do dyspozycji dla 4 lokali). Lokal tuż obok marketu Biedronka. Lokal znajduje się w nowoczesnym budownictwie – budynek galerii słupeckiej w zabudowie wolnostojącej, 1 piętrowy. Na parterze i na 1 piętrze znajdują się lokale handlowe oraz usługowe. Budynek wyposażony w windę. Obiekt monitorowany na zewnątrz oraz wewnątrz. Tuż przed budynkiem bardzo duży parking utwardzony kostką brukową.  

Doskonała lokalizacja na prowadzenie działalności - ścisłe centrum miasta Słupca, bardzo duża rotacja ludzi (obok targ miejski, w galerii market Biedronka, sklepy z zabawkami, działalności usługowe, apteka, Media Expert, Pepco). Przy wjeździe na teren galerii znajduje się duża tablica informacyjna, gdzie można umieścić swoją reklamę. Dojazd drogą asfaltową- CENTRUM MIASTA SŁUPCA. 

Czynsz wynosi 1 300 zł netto + media (ee, woda, kanalizacja, CO cieplik -> podlicznik)

Szczegóły oferty

Nr oferty
580
Lokalizacja
Słupca ul. Plac Szkolny
Cena
1 300 PLN
Powierzchnia
30 m2
Charakterystyka przeznaczenia
handel, usługi, biuro
Opis budynku
Budynek galerii słupeckiej w zabudowie wolnostojącej, 1 piętrowy. Na parterze i na 1 piętrze znajdują się lokale handlowe i usługowe. Budynek wyposażony w windę. Obiekt monitorowany na zewnątrz oraz wewnątrz. Tuż przed budynkiem bardzo duży parking utwardzony kostką brukową.
Pomieszczenia
Lokal składa się z 2 pomieszczeń o powierzchni łącznej 30 m2. Część handlowa ok 26 m2; pom. gospodarcze ok. 4 m2. Do dyspozycji toaleta znajdująca się na 1 piętrze (do dyspozycji dla 4 lokali). Lokal znajduje się na parterze w budynku 1 piętrowym.
Wykończenie lokalu
Na podłodze terakota, ściany malowane emulsją.
Winda
TAK
Okna
Duże witryny wystawowe na stronę wejścia i marketu Biedronka.
Czynsz
Czynsz wynosi 1 300 zł netto + media (ee, woda, kanalizacja, CO cieplik -> podlicznik)
Dojazd
Dojazd drogą asfaltową- CENTRUM MIASTA SŁUPCA
Dodatkowe informacje
Doskonała lokalizacja na prowadzenie działalności - ścisłe centrum miasta Słupca, bardzo duża rotacja ludzi (obok targ miejski, w galerii market Biedronka, sklepy z zabawkami, działalności usługowe, apteka, Media Expert, Pepco). Przy wjeździe na teren galerii znajduje się duża tablica informacyjna, gdzie można umieścić swoją reklamę.