Chcesz kupić/sprzedać nieruchomość?
Zaufaj profesjonalistom. Zgłoś się do nas.

Nasza firma - To Twój trafny wybór - jesteśmy na rynku od 2003 r.

Bezpiecznie przeprowadzimy każdą transakcję – nasza wiedza jest do Twojej dyspozycji.

Wyszukaj ofertę

START » DOMY » DOBRóW, GM. KOśCIELEC - BUDYNEK PARTEROWY Z GARAżEM WBUDOWANYM

Dobrów, gm. Kościelec - budynek parterowy z garażem wbudowanym


  • Nr oferty: 576
  • Lokalizacja: Dobrów, gm. Kościelec
  • Lokalizacja: 93 m2

Opis

Budynek w trakcie wykańczania, finalnie będzie otynkowany, ściany pomalowane emulsją, w łazience częściowo glazura, na podłodze terakota oraz panele.

KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI DLA BIURA!

Szczegóły oferty

Nr oferty
576
Lokalizacja
Dobrów, gm. Kościelec
Cena
349 000 PLN
Powierzchnia
93 m2
Cena za m2
3 752,69 zł
Działka
1459 m2
Opis działki
Działka o kształcie regularnym - prostokąta. Uzbrojona w ee, wodę, kanalizację do szamba własnego. Działka ogrodzona - ogrodzenie siatka na słupkach od strony sąsiada + pozostała część to panelowa kratka, z frontu przęsła dekoracyjne + dwie bramy i furtka. Dojazd do nieruchomości drogą asfaltową.
Opis budynku
Budynek parterowy, podpiwniczony, w zabudowie wolnostojącej wraz z garażem wbudowanym w bryłę budynku, pobudowany w 1998 roku - kapitalny remont w 2017 r. Budynek posiada dwa wejścia (od frontu oraz bezpośrednie do piwnicy). Budynek ocieplony wełną fasadową o bardzo dobrej lambdzie 0,35 + tynk silikonowy (firma Kanuf). Dach pokryty nowym gontem bitumicznym z gwarancją. Z salonu oraz z sypialni wyjście na drewniany taras o pow. ok 36 m2. CO na ekogroszek (piec z 2017 roku).
Pomieszczenia
Budynek składa się z: wiatrołapu (2,38 m2), 2 pokoi (11,95 m2; 15,16 m2), salonu (43,95 m2) z aneksem kuchennym (11,07 m2), łazienki (7,49 m2), pom. gospodarczego (1,00 m2), garażu (ok. 30 m2) oraz podpiwniczenia (kotłownia oraz pralnia).
Wykończenie budynku
W pokojach, salonie na podłodze panele, ściany malowane emulsją; w łazience na podłodze terakota, ściany pokryte glazurą; w kuchni oraz wiatrołapie terakota oraz emulsja. Okna PCV trzyszybowe, 7- komorowe + rolety zewnętrzne z zasilaniem elektrycznym. Okna w sypialni oraz w salonie z wyjściem na taras przesuwne. Drzwi garażowe firmy Wiśniowski. W łazience wanna wbudowana + prysznic.
Rodzaj zabudowy
Budynek w zabudowie wolnostojącej.
Uzbrojenie terenu
ee, woda, kanalizacja do szamba własnego
Rok budowy
Pobudowany w 1998 roku - kapitalny remont w 2017 r.
Okna
Okna PCV trzyszybowe, 7- komorowe + rolety zewnętrzne z zasilaniem elektrycznym
Ogrzewanie
CO na ekogroszek (piec z 2017 roku)
Technologia budowy
Konstrukcja szkieletowa - Budownictwo szkieletowe to coraz bardziej popularna technologia – jest to nowoczesna konstrukcja która podbija rynki nieruchomości. Użytkowanie budynku szkieletowego to niskie koszty ogrzewania - budynek szybko się nagrzewa. Szkielet takiego domu wykonywany jest z dobrej jakości drewna. Budowane są w standardzie energooszczędnym. Ściany pomiędzy elementami szkieletu wypełnia się materiałem izolującym termicznie. Budynki tego typu są bardzo ekologiczne.
Dojazd
Dojazd do nieruchomości drogą asfaltową.
Ogrodzenie
Działka ogrodzona - ogrodzenie siatka na słupkach od strony sąsiada + pozostała część to panelowa kratka, z frontu przęsła dekoracyjne + dwie bramy i furtka.