Prowizja kupującego 0%

Mieszkanie rozkładowe z balkonem - OKAZJA / Sprzedaż

Turek ul. Spółdzielców - 2 pokoje; II piętro- NIŻSZA CENA!!!


Nr oferty 552
Lokalizacja Turek ul. Spółdzielców
Cena 133 000 PLN
Powierzchnia 47 m2
Cena za m2 2 829,79 zł
Położenie mieszkania 2 piętro (budynek 4 piętrowy)
Opis budynku Budynek pobudowany w latach 70-tych z cegły. Stropodach, dach wentylowany, pokryty papą. Budynek 4 piętrowy, nieocieplony, odnowiona elewacja. Budynek posiada 3 klatki wejściowe. Na piętrze znajduje się 6 lokali mieszkalnych. W części podziemnej znajdują się piwnice. Do budynku podłączone są: woda, ee, kanalizacja miejska, ogrzewanie cieplik miejski. Budynek wyposażony jest w domofon i balkon. Dojazd do budynku drogą asfaltową. Przed budynkiem duża ilość miejsc parkingowych.
Pomieszczenia Lokal znajduje się na 2 piętrze w budynku 4 piętrowym. Jest to mieszkanie rozkładowe, przestronne, jasne. Składa się z dwóch pokoi (20,05 m2 - pokój z balkonem; 13,53 m2 - drugi pokój), kuchni (5,75 m2), łazienki (2,82 m2), przedpokoju (4,85 m2), balkonu.
Wykończenie lokalu W pokoju z balkonem na podłodze panele, na ścianie emulsja, w drugim pokoju na podłodze wykładzina dywanowa, na ścianie tapeta. W łazience terakota, na ścianach glazura do 1,60m, wanna wbudowana. W kuchni na podłodze terakota, na ścianach tapeta, płytki wzdłuż ciągu kuchennego. Na korytarzu na podłodze wykładzina, na ścianach tapeta. Okna PCV (wymieniane w 2014 r) + rolety wewnętrzne. Ciepła woda z bojlera. Drzwi płycinowe częściowo przeszklone, drzwi wejściowe płycinowe pełne ocieplone, wygłuszone.
Dodatkowe informacje Czynsz wynosi około 380 zł + ee.
Szczegóły oferty W cenę nieruchomości wliczone pełne wyposażenie - wszystko co widoczne na zdjęciach.
Rodzaj prawa - spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu 
Kontakt w sprawie oferty ABA NIERUCHOMOŚCI - nieruchomości konin, wycena konin
ul. Noskowskiego 1A, 62-510 Konin
mgr inż. Waldemar Świnka licencja pośrednika 13844
tel. 605 430 225, 63 241 89 41
e-mail: biuro@abanieruchomosci.pl

Galeria zdjęć

Pokój z balkonem Pokój z balkonem Pokój z balkonem Łazienka Kuchnia Pokój Pokój Pokój Przedpokój Rzut pomieszczeń lokalu

Zapraszamy
Poniedziałek - Piątek
w godz. 9:00 - 17:00
Sobota po umówieniu
telefonicznym
 
biuro
abanieruchomosci.pl
Biuro Nieruchomości wykonuje dla Państwa najwyższej jakości usługi wyceny nieruchomości – lokali mieszkalnych, domów, działek, nieruchomości komercyjnych, nieruchomości rekreacyjnych, nieruchomości rolnych, oraz usługi pośrednictwa sprzedaży kupna najmu nieruchomości na terenie powiatów konińskim kolskim słupeckim i tureckim. Pomagamy w uzyskaniu kredytu na zakup nieruchomości. Zapraszamy do współpracy.