Chcesz kupić/sprzedać nieruchomość?
Zaufaj profesjonalistom. Zgłoś się do nas.

Nasza firma - To Twój trafny wybór - jesteśmy na rynku od 2003 r.

Bezpiecznie przeprowadzimy każdą transakcję – nasza wiedza jest do Twojej dyspozycji.

Wyszukaj ofertę

START » NIERUCHOMOśCI KOMERCYJNE » BIERZMO GM. BRUDZEW - NIERUCHOMOŚĆ KOMERCYJNA - SPRZEDAŻ

Bierzmo gm. Brudzew - NIERUCHOMOŚĆ KOMERCYJNA - SPRZEDAŻ


  • Nr oferty: 521
  • Lokalizacja: Bierzmo gm. Brudzew
  • Lokalizacja: 873,73 m2

Opis

Działka składa się z 4 działek o łącznej powierzchni 2,8069 ha. Działka zagospodarowana, teren częściowo utwardzony. Działka o kształcie regularnym prostokąta. Teren działki ogrodzony, urządzone parkingi, place manewrowe, składowe, zainstalowano oświetlenie. Działka uzbrojona w sieć energetyczną, wodę miejską, kanalizację do szamba. Działka ogrodzona (ogrodzenie z elementów betonowych prefabrykowanych na słupkach betonowych od strony działek sąsiednich, od strony drogi ogrodzenie z paneli stalowych powlekanych na słupkach stalowych). Brama wjazdowa stalowa przesuwna. Dojazd do nieruchomości drogą asfaltową. 

Nieruchomość znajduje się 1,8 km od drogi wojewódzkiej nr 470 przy drodze powiatowej. Do centrum Brudzewa jest 7,5 km, do drogi o znaczeniu ponadlokalnym - autostrada A2 około 6,2 km (zjazd na autostradę). Do miasta powiatowego Turek ok 15,7 km. 

Na działce o powierzchni  2,8069ha znajduje się budynek biurowy - 271,52 m2 - parterowy w zabudowie wolnostojącej ; budynek garażowo magazynowy z częścią socjalną - 546,93 m2, budynek portierni z częścią socjalną - 55,28 m2.

BUDYNEK BIUROWY -  budynek w zabudowie wolnostojącej, parterowy o powierzchni użytkowej 271,52 m2. Budynek biurowy wybudowany w latach 80-tych w technologii tradycyjnej murowanej modernizowany. Fundamenty betonowe, ściany zewnętrzne i wewnętrzne murowane, fasada ocieplona i otynkowana. Dach konstrukcji drewnianej pokryty blachodachówką. Budynek składa się z parteru. Na parterze znajdują się pomieszczenia biurowe oraz zaplecze socjalne z WC, korytarz. Wykończenie budynku:  podłoga wykończona w zależności od pomieszczenia w części biurowej panele, terakota; na korytarzu i w łazienkach, pomieszczeniu socjalnym terakota.  Ściany  otynkowane (gładź gipsowa) oraz pomalowane, glazura w pomieszczeniu socjalnym. Łazienki wykończone w glazurze, wyposażone w biały montaż w dobrym stanie technicznym. Stolarka okienna drewniana, drzwi zewnętrzne aluminiowe przeszklone, drzwi wewnętrzne płytowe. Budynek wyposażony w instalacje ee, wod-kan, CO. 

BUDYNEK GARAŻOWO- MAGAZYNOWY Z CZĘŚCIĄ SOCJALNĄ - usytuowany jest za budynkiem biurowym. Budynek wybudowany w latach 80-tych, rozbudowany w latach 90-tych, modernizowany. Konstrukcja murowana. Dach konstrukcji stalowej, jednospadowy, pokryty blachodachówką w części garażowej płyta obornicka. W budynku znajduje się pomieszczenie magazynowe i pomieszczenia garażowe oraz zaplecze socjalne. W budynku znajduje się kotłownia zasilająca budynek garażowy i budynek biurowy. Budynek w dobrym stanie technicznym. 

BUDYNEK PORTIERNI Z CZĘŚCIĄ SOCJALNĄ -budynek wybudowany w latach 80-tych, modernizowany. Konstrukcja murowana. Dach konstrukcji drewnianej jednospadowy pokryty blachodachówką. W budynku znajduje się pomieszczenie portierni z wc i pomieszczenie socjalne z wc. Budynek wyposażony w instalację ee, wod-kan. Standard wykończenia: posadzka betonowa w części garażowej, warsztatu i kotłowni, w pozostałych pomieszczeniach terakota. Ściany otynkowane tynkiem cementowo-wapiennym, w łazienkach glazura. Stolarka okienna PCV i drewniana, drzwi zewnętrzne w części garażowej wrota garażowe metalowe rozwierane, w pozostałej części drzwi zewnętrzne metalowe, drzwi wewnętrzne płytowe.

Łączna powierzchnia budynków wynosi 873,73 m2.

Na nieruchomości znajduje się również waga najazdowa 60t. zbiornik .poż. separator do wód powierzchniowych, przyłącze ee (trafostacja). Teren nieruchomości częściowo utwardzony nawierzchnią bitumiczną i kostką brukową.

Nieruchomość posiada następujące przyłącza (w granicy działki) - wodociągowe, ee, kanalizacja do szamba własnego, CO własny piec na olej opałowy zasilający budynek biurowy i częściowo budynek garażowy z częścią socjalną.

Szczegóły oferty

Nr oferty
521
Lokalizacja
Bierzmo gm. Brudzew
Cena
1 650 000 PLN
Powierzchnia
873,73 m2
Cena za m2
1 888,46 zł
Działka
28069 m2
Charakterystyka przeznaczenia
produkcja, przemysł, magazyny, handel, usługi uciążliwe i nieuciążliwe, wytwórnie