Chcesz kupić/sprzedać nieruchomość?
Zaufaj profesjonalistom. Zgłoś się do nas.

Nasza firma - To Twój trafny wybór - jesteśmy na rynku od 2003 r.

Bezpiecznie przeprowadzimy każdą transakcję – nasza wiedza jest do Twojej dyspozycji.

Wyszukaj ofertę

START » NIERUCHOMOśCI REKREACYJNE

NIERUCHOMOśCI REKREACYJNE


Działka rekreacyjna 28 000 PLN

Konin - działka rekreacyjna 100m od Jeziora Pątnowskiego

Powierzchnia: 289 m2

Na sprzedaż działka rekreacyjna z przyczepą kempingową.

Cena: 28 000 PLN

Piętro: parter

Ilość pokoi:

Cena za m2: 96,89 zł

Opis działki: Działka zagospodarowana, ogrodzona – ogrodzenie betonowe i siatka na słupkach. Działka uzbrojona w wodę. Istnieje możliwość podłączenia prądu.

Dodatkowe informacje: W cenę działki wliczona jest przyczepa kempingowa widoczna na zdjęciu.

Dodatkowe informacje: Rodzaj prawa – współudział w prawie do gruntu.

Dodatkowe informacje: Działka znajduje się 100m od Jeziora Pątnowskiego.

 :

:

:

:

:

:

:

:

:

:

Nr oferty: 540

Działka rekreacyjna 39 000 PLN

Kosewo gm.Ostrowite - działka rekreacyjna

Powierzchnia: 1007 m2

Działka pomiędzy Jeziorem Kosewskim i Jeziorem Powidzkim

Cena: 39 000 PLN

Piętro: parter

Ilość pokoi:

Cena za m2: 38,73 zł

Charakterystyka przeznaczenia: Plan: ML- tereny zabudowy letniskowej

Opis działki: Na sprzedaż działka o regularnym kształcie prostokąta, objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego Gminy Ostrowite: ML - teren zabudowy letniskowej. Działka nieogrodzona, niezagospodarowana. Możliwość uzbrojenia działki w ee, wodę, kanalizacja do szamba własnego. Dojazd do nieruchomości drogą gruntową utwardzona - możliwość dojazdu całoroczna. Otoczenie zabudowa letniskowa, działki sąsiednie o podobnych powierzchniach. Działka znajduje się pomiędzy Jeziorem Kosewskim i Jeziorem Powidzkim.

Dodatkowe informacje: Do Jeziora Kosewskiego około 650 m, Do Jeziora Powidzkiego około 1,6 km.

 :

 :

:

:

:

:

:

:

:

:

:

Nr oferty: 519

Front budynku mieszkalnego 399 000 PLN

Mlecze gm. Orchowo- budynek parterowy z poddaszem użytkowym

Powierzchnia: 141,3 m2

Nieruchomość z dostępem bezpośrednim do Jeziora Kownackiego

Cena: 399 000 PLN

Piętro: parter

Ilość pokoi:

Cena za m2: 2 823,78 zł

Działka: 3001 m2

Opis działki: Działka cała ogrodzona: od frontu ogrodzenie metalowe kute na podmurówce betonowej, po bokach siatka na słupkach metalowych. Działka uzbrojona w ee, wodę, kanalizację do szamba własnego. Działka pięknie zagospodarowana - liczne nasadzenia drzew i krzewów. Dojazd do nieruchomości drogą gruntową.

Opis budynku: Budynek parterowy z poddaszem użytkowym, częściowo podpiwniczony, w zabudowie wolnostojącej wraz z garażem wbudowanym w bryłę budynku. Budynek pobudowany w 2002 roku z cegły, ocieplony styropianem, dach pokryty blachodachówką. Ogrzewanie kominkowe na parterze- rozprowadzone na parter, na poddaszu ogrzewanie z pieca (zakupiony w 2014 roku).

Pomieszczenia: Piwnica częściowo podpiwniczona. Na parterze znajdują się: wiatrołap, komunikacja + hall, kuchnia z jadalnią, pokój dzienny, pokój sypialny, łazienka i garaż. Na poddaszu mieszczą się: 4 pokoje sypialne, komunikacja + hall i łazienka. Dodatkowo strych.

Wykończenie budynku: Okna PCV + okiennice. Budynek wyposażony w alarm. Na całym parterze na podłodze terakota, ściany malowane emulsją, w kuchni dodatkowo płytki wzdłuż ciągu kuchennego, a w łazience glazura. W łazience na parterze kabina prysznicowa, na korytarzu szafa wnękowa. Na poddaszu w pokojach panele oraz emulsja; w łazience terakota, glazura, kabina; na korytarzu terakota oraz emulsja.

:

:

:

:

:

:

:

:

:

Nr oferty: 490

Domek letniskowy 35 000 PLN

Konin, ul. Harcerska - domek letniskowy

Powierzchnia: 38,35 m2

Dom letniskowy parterowy z poddaszem

Cena: 35 000 PLN

Piętro: parter

Ilość pokoi:

Działka: 370 m2

Cena za m2: 912,65 zł

Opis działki: Działka zagospodarowana, ogrodzona – siatka na słupkach metalowych i ogrodzenie metalowe. Działka uzbrojona w wodę, prąd i szambo.

Budynek: Budynek wolnostojący, niepodpiwniczony, parterowy z poddaszem użytkowym. Budynek murowany z pustaka. Dach kryty blachodachówką.

Wykończenie lokalu: Okna drewniane. W łazience kabina prysznicowa, terakota i glazura. W pokojach emulsja i terakota. W kuchni terakota, płytki wzdłuż ciągu kuchennego. W wiatrołapie emulsja i terakota. W WC terakota i glazura.

Pomieszczenia: Na parterze znajduje się: łazienka (2,14 m2), pokój (9,33 m2), kuchnia (3,68 m2), wiatrołap (3,31 m2), WC (0,89 m2). Na poddaszu znajduje się: 2 pokoje (9,50 m2, 9,50 m2).

:

:

:

:

:

:

:

:

:

Nr oferty: 482

Domek letniskowy 185 000 PLN

Lipnica, gm. Ostrowite - domek rekreacyjny NIŻSZA CENA

Powierzchnia: 60 m2

Do Jeziora Powidzkiego 400 m, do Jeziora Kosewskiego około 1 km

Cena: 185 000 PLN

Piętro: parter

Ilość pokoi:

Cena za m2: 3 083,33 zł

Działka: 431 m2

Opis działki: Działka ogrodzona: ogrodzenie betonowe oraz drewniane. Działka uzbrojona w następujące media: wodę, ee, kanalizację - szambo własne. Działka częściowo zadrzewiona. Dojazd do nieruchomości drogą utwardzoną. Przed domem zadbany trawnik z automatycznym nawadnianiem.

Opis budynku: Budynek parterowy z antresolą, niepodpiwniczony w zabudowie wolnostojącej. Pobudowany w 2002 roku z pustaka. Dach skośny, pokryty blachodachówką. Ogrzewanie kominkowe. Gaz z butli gazowej. Przed wejście do budynku duży taras wyłożony płytkami.

Wykończenie budynku: Wymieniane nowe drzwi wewnętrzne - drewniane. Okna drewniane, rolety zewnętrzne. W pokojach, kuchni na podłodze terakota, na ścianie emulsja, w kuchni cegiełka wzdłuż ciągu kuchennego; w łazience na podłodze terakota, na ścianie glazura, kabina prysznicowa. W dużym pokoju połączonym z kuchnią znajduje się kominek. Dom gotowy do natychmiastowej sprzedaży i natychmiastowego użytku bez żadnego wkładu finansowego.

Pomieszczenia: Duży pokój połączony z kuchnią (ok. 23 m2), mały pokój (ok. 7 m2), łazienka z WC oraz antresola (4 miejsca do spania). Za domem garaż około 23 m2 pobudowany z płyt betonowych, dach pokryty dachówką.

:

:

:

:

:

:

:

:

:

Nr oferty: 470

Dom letniskowy 240 000 PLN

Mikorzyn - dom letniskowy 50 m od Jeziora Mikorzyńskiego

Powierzchnia: 112,79 m2

Dom letniskowy z możliwością zamieszkania całorocznego

Cena: 240 000 PLN

Piętro: parter

Ilość pokoi:

Działka: 410 m2

Cena za m2: 2 127,85 zł

Opis działki: Działka zagospodarowana – liczne drzewa. Działka ogrodzona – ogrodzenie betonowe, siatka na słupkach, żywopłot i ogrodzenie metalowe. Teren uzbrojony w wodę, prąd, kanalizację miejską. Na działce znajduje się budynek letniskowy i zadaszona altana. Dojazd do nieruchomości drogą gruntową.

Opis budynku: Budynek z lat 1978-1980 pobudowany z pustaka i cegły. Budynek ocieplony styropianem. Więźba dachowa drewniana. Dach kryty blachą ocieplony wełną mineralną. Rynny PCV. Budynek wolnostojący parterowy z poddaszem użytkowym, podpiwniczony (piwnica wykorzystana w celach mieszkalnych). Budynek wraz z garażem w bryle budynku. Centralne ogrzewanie na węgiel.

Wykończenie budynku: 2 okna drewniane, pozostałe okna PCV. W salonie na ścianie tapeta oraz cegła ozdobna, na podłodze panele. W pozostałych pokojach na ścianie tapeta, na podłodze panele. W kuchni płytki wzdłuż ciągu kuchennego + emulsja, na podłodze terakota. W łazience wanna zabudowana, terakota i glazura. Korytarz w piwnicy - panele. Schody na poddasze drewniane, schody do piwnicy murowane. Na poddaszu i w salonie podwieszany sufit.

Pomieszczenia: W piwnicy znajduje się: 2 pokoje (9,41 m2, 8,11 m2), łazienka (5,25 m2), korytarz (4,38 m2), pomieszczenie gospodarcze (2,30 m2). Na parterze znajduje się: 2 pokoje (15,60 m2, 10,22 m2), kuchnia (12,60 m2). Na poddaszu znajduje się pokój (44,92 m2).

:

:

:

:

:

:

:

:

:

Nr oferty: 410

Front budynku mieszkalnego 450 000 PLN

Smolniki Powidzkie gm. Powidz - budynek letniskowo – mieszkalny całoroczny

Powierzchnia: 208,6 m2

200 m od Jeziora Rusin - Wyjątkowa rezydencja OKAZJA - NIŻSZA CENA !!!!

Cena: 450 000 PLN

Piętro: parter

Ilość pokoi:

Cena za m2: 2 157,24 zł

Działka: 4100 m2

Opis budynku: Działka zabudowana budynkiem letniskowo – mieszkalnym całorocznym, z roku 1995, odnowiony w roku 2009; budynek parterowy, całkowicie podpiwniczony (użytkowe), z poddaszem użytkowym. Cały budynek otoczony drzewami. Ogrzewanie podłogowe elektryczne, ogrzewanie kominkowe drewnem. Posadzki wykończone terakotą oraz mozaiką parkietową (poddasze).

Dodatkowe informacje: Nieruchomość znajduje się w małej wiosce, spokojne, słoneczne położenie na wzniesieniu, bezpośrednio na skraju lasu, 200 m od jeziora, 150 m od plaży, otoczony zielenią. Liczne ścieżki rekreacyjne do pieszych i rowerowych wędrówek.

Dodatkowe informacje: Zakup tej nieruchomości może być skierowany na prowadzenie „małego biznesu” – wynajem domku w okresie letnim.

 :

:

:

:

:

:

:

:

:

:

Nr oferty: 395

Teren działki rekreacyjnej 91 000 PLN

Ostrowo, gmina Powidz - działka rekreacyjna

Powierzchnia: 1972 m2

Działka dla ludzi ceniących ciszę i spokój

Cena: 91 000 PLN

Piętro: parter

Ilość pokoi:

Cena za m2: 46,15 zł

Charakterystyka przeznaczenia: tereny zabudowy letniskowej

Opis działki: Działka o kształcie regularnym, prostokątna. Działka nieogrodzona, nieuzbrojona. Możliwość uzbrojenia w ee, woda ze studni. Dojazd do nieruchomości drogą gruntową. Do drogi asfaltowej około 70 m.

Dodatkowe informacje: Nieruchomość gruntowa niezabudowana przeznaczona w Studium Zagospodarowania Przestrzennego Gminy Powidz jako tereny zabudowy letniskowej. Tereny przylegające do działki przeznaczone są jako tereny zabudowy letniskowej, tereny rolne, użytki zielone, tereny leśne. Do Jeziora Powidzkiego około 1 km.

 :

 :

:

:

:

:

:

:

:

:

:

Nr oferty: 360

Domek letniskowy 299 000 PLN

Nykiel, gm. Wierzbinek - atrakcyjna nieruchomość nad samym Jeziorem

Powierzchnia: 58 m2

Nieruchomość położona w cichej i spokojnej okolicy !

Cena: 299 000 PLN

Piętro: parter

Ilość pokoi:

Cena za m2: 5 155,17 zł

Działka: 8100 m2

Dodatkowe informacje: Linia brzegowa ma 66,5 m.

 :

 :

 :

:

:

:

:

:

:

:

:

:

Nr oferty: 235

Jezioro 448 500 PLN

Świętne, gm. Wilczyn - działka rekreacyjna

Powierzchnia: 1,95 ha

Doskonała działka pod inwestycję

Cena: 448 500 PLN

Piętro: parter

Ilość pokoi:

Cena za m2: 23,00 zł

Charakterystyka przeznaczenia: ML - teren zabudowy rekreacyjnej

Opis działki: Działka o regularnym kształcie prostokąta, nieogrodzona, dojazd do nieruchomości drogą gruntową. Nieruchomość znajduje się pomiędzy jeziorami (Jezioro Suszewskie, Jezioro Wilczyńskie, Jezioro Budzisławskie, Jezioro Kownackie)

Dodatkowe informacje: Klasa gruntu : V - 0,0600 m2 oraz VI - 1,8900 m2.

Dodatkowe informacje: Teren bardzo lubiany przez inwestorów ze względu na dużą ilość terenów leśnych i bliskość akwenów wodnych.

Dodatkowe informacje: Idealne miejsce na pensjonat, hotel, restaurację, dom spokojnej starości, pole golfowe.

:

:

:

:

:

:

:

:

:

Nr oferty: 221

Każdy po pracy pragnie wypocząć, wyjechać na parę dni naładować akumulatory, nie musisz wynajmować, możesz mieć swoje miejsce na ziemi do odpoczynku lub na wakacje. Mamy w ofercie dla Ciebie działki pod zabudowę letniskową, małe domki letniskowe na każdą kieszeń, duże komfortowe rezydencje letniskowe nad lubianymi jeziorami wielkopolski, blisko dużych kompleksów leśnych, tras rowerowych, pieszych. Najwięcej ofert mamy z terenu Konina, Koła Turku, Słupcy i Wrześni, ale także w innych regionach wielkopolski. Zadowoliliśmy już wielu wymagających klientów, którzy już nie tracą pieniędzy na wynajem, następnym możesz być Ty, poczuj odrobinę luksusu. Dopasujemy nieruchomość rekreacyjną do Twoich wymagań. Spełniaj marzenia, Swoje miejsce do odpoczynku znajdziesz z naszą agencją nieruchomości.